PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

ŘASY EASY

Přirozeně působící řasy různých délek, zatočení a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem jsou aplikovány na míru individuálně dle stylu a potřeb klientky. Díky správné aplikaci řas lze oko jak zvýraznit, tak i modelovat. ( 1D je jedna řasa na vaší řasu)

NOVÉ :                                          1300 Kč

DOPLNĚNÍ :                                 900 Kč / do 4 týdnů


ŘASY VOLUME

sředně viditelné řasy různých délek, zatočení a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem jsou aplikovány na míru individuálně dle stylu a potřeb klientky. Díky správné aplikaci řas lze oko jak zvýraznit, tak i modelovat.

NOVÉ :                                            1500 Kč

DOPLNĚNÍ :                                 1000 Kč / do 4 týdnů


ŘASY MEGA VOLUME

Mega objem řas různých délek, zatočení a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem jsou aplikovány na míru individuálně dle stylu a potřeb klientky. Díky správné aplikaci řas lze oko jak zvýraznit, tak i modelovat. 

NOVÉ :                                          1800 Kč

DOPLNĚNÍ :                               1100 Kč / do 4 týdnů


OBOČÍ A ŘASY

BARVENÍ ŘAS


Barvení  řas krásně zvýrazní řasy a tím Vám usnadní ranní dekorativní péči - výdrž  2-4 týdny, poté je vhodné nabarvení znovu opakovat.

30 minut               250 Kč

BARVENÍ OBOČÍ


Barvení obočí + tvarování krásně zvýrazní Vaše obočí  a tím Vám usnadní ranní dekorativní péči - obočí není třeba pak dokreslovat a světlé či šedé chloupky zůstanou skryty 2-4 týdny, poté je vhodné nabarvení znovu opakovat.

40 minut          od 250 Kč

BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS


Barvení obočí a řas krásně zvýrazní Vaše obočí či řasy a tím Vám usnadní ranní dekorativní péči - obočí není třeba pak dokreslovat a světlé či šedé chloupky zůstanou skryty 2-4 týdny, poté je vhodné nabarvení znovu opakovat.

50 minut           500 Kč


LAMINACE OBOČÍ


Laminace obočí - je narovnání neposedného, kudrnatého obočí, které má špatný směr. Je to postup, který obočí zahušťuje a dlouhodobě fixuje v požadované poloze. A také je určena zákaznícím, které chtějí získat oslnivý vzhled, který vydrží dlouhodobě. Výdrž až 5 týdnú

50 minut                       950 Kč

LASH LIFTING ŘAS


Silné, černé a zvednuté řasy pro hluboký pohled. Řešení, pokud nemůžete mít prodloužené řasy nebo jen toužíte po přirozenosti. Tato technika LASH LIFTING spočívá v napnutí a zatočení řas pomocí speciální 3D silikonovové natáčky . Výsledným efektem jsou zatočené a vytažené řasy směrem k obočí . Řasy se jsou od sebe krásně oddělené a neslepí se ani po aplikaci řasenky. Následně se aplikuje barva na řasy a výživa, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství látek a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Výdrž až 5 týdnú

50 minut                  950 Kč


Permanentní rty - Aquarelle Lips - stínované rty

Permanentní make-up rtů je ideální řešení pro klientky, které chtějí vyřešit každodenní problém s líčením rtů. Dokáže vyřešit asymetrii rtů, nerovnoměrnost vlastní pigmentace rtů, např. po oparech. Zvýraznění barvy, optické zvětšení rtů či zakrytí nedostatku na rtech je velkou předností techniky Aqaurelle Lips. Tato technika bude vyhovovat každé ženě, která chce mít perfektně vykreslené a zvýrazněné rty.

Proceduře vždy předchází konzultace a náčrt budoucích rtů. Na základě Vašich požadavků vybereme odstín pigmentu tak, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější. Je možné využít pouze "nude" odstínů nebo naopak výrazné barvy. Doporučuji si přinést s sebou oblíbenou rtěnku nebo tužku na rty, podle které můžeme barvu pigmentu nebo jejich kombinaci vybrat.

Permanentní make-up rtů je metoda, podobně jako u obočí, aplikace pigmentu (jemných přírodních barviv) do vrchní vrstvy pokožky pomocí speciálních jehel. Trvanlivost permanentního make-upu rtů je mezi jedním až čtyřmi roky, doba trvanlivosti je velice individuální.

Korekce po 6-8 týdnech je nutná pro dokonalý výsledek. 

150 min          3000 kč 

Permanentní Powder brows - Pudrové obočí

Pudrové obočí je technika permanentního make-upu, u které se využívá aplikace pigmentu do vrchní vrstvy pokožky pomocí speciálního strojku.

Umožňuje nám vytvořit jak jemný, tak sytější odstín barvy. Před samotnou aplikací je společně vybrán optimální odstín dle Vašeho fototypu pleti a barvy vlasů.

Technika je vhodná pro všechny typy pleti, doporučuje se především u mastných, pórovitých, kde nelze provést microblading. Vydrží v pleti až dva roky.

Vaše obočí bude precizně upravené, maximálně přirozené, souměrné, husté a dokonale zbarvené. Vše je přizpůsobeno Vašim požadavkům.

Korekce po 6-8 týdnech je nutná pro dokonalý výsledek. 


150 min             3000 kč

KOSMETICKÉ OŠETŘRNÍ

Mám zašedlou plet' bez života

(LAB RADIANCE)

Rozjasňující a antioxidační profesionální ošetření LAB RADIANCE


Ošetření pro dlouhodobé rozjasnění pleti. Při současném hektickém životním stylu je více než žádoucí udržovat pleť fit. Zejména v období, kdy slunce svítí málo, působí naše pleť zašedle a unaveně. Chybí v ní jas a rozzáření. Pleť tak působí o několik let starší, nevypadá zdravě a přirozeně


60 minut                   1390 Kč 

90 minut                  1650 Kč /  hloubkové čištění

Mám suchou a napnutou plet'

(AGUA / HYDRATACE)

Stimulace vlastního genomu a podpora hydratace v buňkách.

Intenzivní koncentrované ošetření s aktivními účinnými látkami pro okamžitý efekt omlazení, hydratace, zklidnění a redukci linek a vrásek. Podporuje syntézu elastinu a kolagenu. 

Tato synergie vede k okamžitým a dlouhodobým výsledkům. Ideálně absolvovat v kůře 6 sezení max 14 dnů rozestup.


60 minut             1390 Kč

90 minut             1590 Kč / hloubkové čištění

Mám mastnou nebo aknozní plet'

(PURE SOLUTION)

Profesionální ošetření vhodné pro všechny typy pleti založené na kombinaci AHA a různých forem vitamínu C.Pro regeneraci a obnovu buněk. Ošetření vhodné pro mastnou a aknózní pleť bez ohledu na věk.

Vysoce účinné ošetření reguluje a normalizuje ph pleti,

Čistí, zklidňuje zapálenou pleť a léči mastnou pleť s projevy akné.

Vhodné i pro citilivpu pleť.


60 minut              1390 Kč

90 minut              1590 Kč / hloubkové čištění


Výplň vrásek s kyselinou Hyaluronovou 

(EFEKT BOTOX)

Intenzivní pleťové kúra s vysokou koncentrací proti vráskových účinných látek.

Jemná konzistence, okamžitý liftingový a "botox" efekt. Vypíná a zpevňuje kontury.Vyhlazuje vrásky, zpevňuje a podporuje mikrocirkulaci, čímž eliminuje tvorbu otoků a kruhů pod očima. Redukuje vrásky, vyhlazuje a vypíná kontury pleti. Výsledky na pleti nejen vidíte, ale i cítíte.

Efekt "tahnutí" liftingu pleti vede k okamžitým výsledkům.

 60 minut                1890 Kč

Mám první vrásky a potřebuji plet' obnovit

( BIOCEUTICALS)

  • Intenzivní zpevňující a omlazující sada

  • PROBUDIT mládí pleti. Obnovuje a chrání pleťové buňky proti předčasnému stárnutí.

  • Vysoce účinné, viditelné výsledky již při první aplikaci.

  • Nejsilnější linie v boji proti stárnutí od Bruno Vassari.

  • Viditelně vyhlazuje vrásky a redukuje viditelné příznaky povolené pleti.

  • Okamžité zpevnění, rozjasnění a omlazení pleti.

    60 minut                 1650 Kč 

    90 minut                 1850 Kč

Mám jizvy po akné nebo chci napravit nedokonalosti plet'i.


Chemický peeling s kys.Glykolovou a vitamínemC

Chemický peeling patří k oblíbeným neinvazivním zákrokům. Je to vhodné ošetření pro všechny typy pleti, pro ženy i muže bez ohledu na věk. Chemický peeling řeší odstranění akné a pigmentových skvrn, zmírnění jemných a výrazných vrásek, ke stimulaci tvorby kyseliny hyaluronové, kolagenních a elastických vláken. Vyhladí vrásky kolem očí, zesílí jemnou a tenkou citlivou pokožku, hloubkově hydratuje a zlepšuje výživu pokožky 


30 minut                1000  Kč 


Diagnostika / Analýza plet'i                       

200,-

Green Studio